نکات سیر با سالمندان


نکات سفر با سالمندان

نکات سیر تکاملی با سالمندان,نکته های سفر با سالمندان,مسافرت با افراد سالمند

سیر با افراد مرشد

 

حتما تا بحال برایتان پیش آمده که بخواهید بابا و مادر خواه پدربزرگ و مادربزرگ خویشتن را بوسیله عروج توقیف و آنها را بشاش کنید، اما بخاطر شرایطشان، اوضاع آنطور که می خواستید پیش نرفته است. داخل سیر تکاملی با سالمندان نکاتی وجود دارد که با تعظیم آنها، می توانید خاطره خوشی برای خویشتن و آنها بسازید. ما تو این مقاله بوسیله قدری از آنها می پردازیم و شوق به آن است که تسهیم کوچکی تو شادی عزیزانتان داشته باشیم.

سفر با افراد سالمند:
سفر با افراد معمر فوت وفن اختصاص خویشتن را دارد و برنامه ریزی این نوع سفر با سایر سفر ها تا حدودی متفاوت است. اگر می خواهید در سفر مربوط باینده بابا و مادرتان را به همراه ببرید، با چالش های متعددی روبرو خواهید شد. این جا برایتان نکاتی را یادآور می شویم که در تفویض سنخ سفر و درون دم سفر با سالمندان بوسیله فرمان شما خواهند آمد تا در انتها، همگی راضی و مصونیت از سفر به بناء بازگردید.

 

نکات سیر با سالمندان,نکته های سفر با سالمندان,جهانگردی با افراد سالمند

نکات سیر با افراد سالمند

 
نکات کلیدی قبل از سیر تکاملی با سالمندان:
1- دستور کار ریزی و جستار
چه بابا مادرها عزب عروج کنند و چه خودتان تیمار به همراه آن ها باشید، توصیه می شود که تحقیقات رو از پیش انجام بدید؛ اتاق های هتل را رزرو کنید و هرگونه بلیت را قبل از شروع سیر تائید کنید. حتما توجه کنید که بخاطر طولانی مسیرهای هوایی، ارضی و حتی دریایی بی قراری کوتاه ترین و یمین ترین راه ها را انتخاب کرده باشید.

2- مدارک تک نیاز
اگر والدین سالمند شما دامن نظر و درمان پزشکی هستند، حتما یک کپی از مدارک پزشکی آن ها را داخل چمدان بگذارید. برای اطمینان بیشتر، از همه ی مدارک آن ها 4 کپی تهیه کنید. یکی از آن ها را در لذت دستی و دیگری را در چمدان والده یا پدر بگذارید، سومی را برای خویشاوندی که داخل مقصد منتظر آن هاست پست کنید و نسخه آخر را تو پیش خودتان نگه دارید.

3-  زمان مناسب
شاید برای جوانان مساله ی مهمی نباشد که تو شب سفر کنند یا روز، بوسیله برف و بوران و هوای صفت تلاقی کنند و در میان شورعشق نور مستقیم خورشید باشند اما این موارد بخاطر سالمندان از نکاتی حائز اهمیت است.

باید نیکوترین زمان سفر را برایشان انتخاب کنید بی آرامی بهترین ساعات روز و هم بهترین جزئي از جمله زیرا گاهی هوای نامناسب می توانت اوقات آن ها را شور کند و هیچگاه لذتی از سفر نبرند و یا این که درون شب جهانگردی بروند را شناخت نداشته باشند پس از یاد نبرید که زمان کم ارزش از نکات اساسی است.

4- چمدان رو بوسیله مداقه سپرده بندی کنید
تکاپو کنین تا جایی که امکان داره سبک و کمینه حجم امانت بندی کنید. غیر از وسایل ضروری، مشابه پوشاک و رخت شخصی، دستگاه ی اضافه داخل چمدان راحتی ندهید. بهتر است که کوله پشتی دستیِ کوچکی بی قراری بخاطر صبر اعطا کردن داروها، آب معدنی، شیشه الات و یا تنقلات سالم، داخل جت همراهشان باشد.

5- داروهای افراد سالمند را فراموش نکنید
پزشکان می گویند که همان اندازه که حراست از پول و گذرنامه برای سالمندان عمده است، توجه به داروهایشان تیمار حائز شکوه است. قبل از سیاق افتادن از حیات داروها تو ساکشان تامین شوید. داروی اضافی همراه خود داشته باشند که چنانچه سفرشان به کشش انجامید با مشکل مواجه نشوند. یک مقاله با عنوان داروهای ضروری تمهید و همراه خود ببرید. شهرت داروها را با تعبیر مقصدی که بوسیله آن عروج می کنید هم بنویسید.

 

نکات سفر با سالمندان,نکته های سفر با سالمندان,مسافرت با افراد سالمند

مسافرت با افراد سالمند

نکات کلیدی تو وقت عروج با سالمندان:
1- زمانی را بوسیله قرار ویژه بدهید
اگر عروج خویشتن را با مصرف از خودرو شخصی انجام می دهید و انفراد سالمند نیز به همراه دراید، بهتر است به مدت تمام لول نکرده و پس از هر چند ساعت کوتاه رانندگی زمانی را بخاطر استراحت آن ها اختصاص بدهید. این موضوع به این علت است که یک مکان نشستن و بی تحرکی مقدور است موجب بوجود آمدن درد در افراد سالمند شده آنها را داخل دنباله سیر تکاملی با مشکلاتی مواجه کند.

2- نزدیک مرطوب به طبقات همکف باشید
داخل سفر با سالمندان هموار باید برای موضع های اضطراری مختلف آماده باشید. نصیحت می شود که داخل هتل ها و سایر مکان های اقامتی تو دو اشکوب ی بالای لابی اقامت کنید تا در شرایطی که آسانسور از کار می افتد دسترسی فراغت به بیرون داشته باشید. تا اینکه می توانید التماس اقامت تو اتاق های نزدیک بوسیله آسانسور را بدهید. چنانچه با اتوبوس سیر تکاملی می کنید حتما توجه داشته باشید که یک پله کمکی برای سوار و پیاده شدن سالمندان موجود باشد و وانگهی خودتان خواه شوفر درون سوار و پیاده شدن به وسیله نقلیه آن ها را یاری نمایید.

3- غذاهای فست فود ممنوع
بوسیله برهان بود مشکلات بهداشتی و همچنین شاداب هضم وجود داشتن فست فودها سفارش می‌شود ازاین‌گونه غذاها در برنامه غذایی سالمندان، به‌ویژه تو عروج قرار ندهید.

4- تکریم طاقت سالمندان
براثر کهولت سن مقدور است افراد کم‌حوصله شوند و نتوانند مدت یدکی صرف کردن گردش و تفریح کنند. افراد سالمند ممکن است دردهای کوچک بدنی تحمل کمتری نسبت بوسیله افراد معمولی داشته باشند و از محیطی که در آن هستند مهلت ضعیف شوند و تمایل بوسیله دگرگونی جا داشته باشند. بهتر است در این‌گونه موارد سالمندان را بوسیله نگرش اقامت بازگردانید تا با فراغت کردن آرامش یابند.

5- بغرنج حرکتی سالمندان
اگر سالمند شما با ویلچر و یا واکر توانایی رویه رفتن دارد باید تو برنامه‌ریزی‌های خود حتماً شرایط جسمانی آن‌ها را تو دید داشته باشید. بیشتر سالمندان آهسته لول می‌کنند بهتر است احترام گذاردن حال آن‌ها را بکنید و برای دیدار از مکان‌هایی که زمان خاصی سرویس می‌دهند زودتر در محل حضورداشته باشید.

6- وهله سالمندان را خویشتن حمل کنید
افراد سالمند دیگر توان دوران شباب خویشتن را نداشته و نمی توانند بوسیله راحتی بار های خویشتن را جابجا کنند. به همین منظور بهتر است که بخاطر حمل ساک و متاع سالمندان بوسیله آنها کمک کرده و برای اینکه از بروز مشکل درون طی سیر جلوگیری کنید، بارهای آنها را شما حمل کنید.

گردآوری: بسرنوشت شوم دچار کردن گردشگری بیتوته