آشنایی با جاهای دیدنی که چهره تهران را معاوضه کردند

کف اطاق لند، باغ کتاب، حوض درست کردن خلیج فارس، ایران مال و… از جاهای دیدنی و مشهور تهران هستند که داخل مدتی که از راه اندازی آنها می گذرد مخاطبان بسیاری را بوسیله سوی خود جذب کرده اند.

این مکان ها که بیشتر آنها تو غرب تهران واقع شده اند به برهان استراحت ستاندن در همسایگی حوض درست کردن چیتگر و داشتن آب و هوای مطلوب، مورد توجه واقع شده اند. تو دنباله به معرفی بیشتر این مکان های تفریحی می پردازیم. بام لند

مرکز تجاری تفریحی با م لند داخل ساحل حوض درست کردن شهدای خلیج فارس واقع شده است و شامل ۱۲ ویلای دو طبقه ول است که مجموعه ای از نام های تجاری معتبر داخلی و بین المللی را گرد غم آورده تا تو کنار بازی و ورزش و ماتم وگذار با خریدی دلنشین ثانیه های ناب بام لند را نما بزنید.
تو این مجموعه در کنار فروشگله های مطرح، مجموعه ای از مهمانخانه هاف کافه ها، مراکز ورزشی، تفریحی و…. فضایی کم قیمت بخاطر تفریح و بیع مجهز کرده است. باغ کتاب

باغ کتاب تهران در منطقه عباس آباد تهران واقع شده است و نشانی ارشد ترین کتابفروشی دنیا را یدک می کشد.
این باغ از شرق با کتابخانه ملی ایران، از شمال شرقی با فرهنگستان های علوم، و زبان و فرهنگ فارسی، از سیرت غربی با باغ هنر، و از باختر با باغ موزه دفاع مقدس همسایه است.
کلکسیون مسکن های نمایشگاهی، تالارها همایش و اداری، فضای سبز و یک دریاچه جعلی بخش هایی از باغ تاریخچه تهران هستند. فضای داخلی باغ تاریخ تهران هم محتوی چهار بخش اصلی با نام های بهارستان (کودک و نوجوان)، خیالستان (فناوری های دیجیتال)، نگارستان (سالن های سینما) و سروستان (اشتراکی و بزرگسال) است و داخل دو مرتبه ساخته شده است. دریاچه چیتگر

حوض درست کردن چیتگر یا دریاچه شهدای خلیج فارس دریاچه ای مصنوعی است که تو سیرت باختر تهران و منطقه ۲۲ شهرداری تهران واقع شده است. حوض درست کردن چیتگر درون شمال پارک جنگلی چیتگر قرار گرفته و جنوب دریاچه بوسیله شاهراه همدانی، شمال آن به بزرگراه همت، شرق آن بوسیله بزرگراه آزادگان می رسد و از مغرب به بافت مسکونی منطقه ۲۲ شهرداری تهران محدود می شود. این دریاچه لطیف چهره این منطقه را تغییر داده است و تو حال حاضر در حاشیه این دریاچه میخانه و کافه، فروشگاه و مراکز ابتیاع بسیاری سیاق اندازی شده است. آبشار تهران

آبشار بدلی تهران در ارتفاعات شمالی منطقه ۲۲ شهرداری تهران واقع شده است و فضای دلنشینی بخاطر پیاده روی و تفریح ایجاد کرده است.
آبشار تهران محتوی باغ متد هایی درون قلب کوهستان است که با کاربرد از مصالح طبیعی سنگ و چوب ساخته شده است. این آبشار با الهام از باغ های سنتی ایرانی به صورت مرتبه اشکوب ساخته شده است که هر طبقه شامل فضای سبز، آلاچیق و برکه ای متفاوت از اشکوب دیگر است.
در تهران جاهای دیدنی بسیار دیگری وجود دارد که بخاطر آشنایی با آنها می توانید به وبسایت نابرو مراجعه کنید و در تک آنها بیشتر بخوانید.