نیکوترین سریال های خارجی دنیا که بیننده را معتاد خود می کنند

فصل تابستان است و یکی از بهینه فرصت ها بخاطر تماشای فیلم و سریال های خارجی. صنعت فیلم و سریال به ویژه داخل کشور آمریکا امروزه سریال های جذابی در ژانرهای متنوع تولید می کند. داخل این مقاله، شما را با بهترین و پرطرفدارترین سریال های اجنبی ای آشنا خواهیم کرد که بیننده را تا آخرین سکانس معتاد خود می کنند.

حتما بخوانید:پرفروش ترین فیلم های جهان؛ ۲۵ فیلمی که گیشه را از آن خود کرده اندبهترین فیلم های علمی تخیلی از گذشته تا کنونبهترین فیلم های عاشقانه جهان که شما را در فضایی رمانتیک غرق می کنند

طی سال های اخیر، تماشای فیلم و سریال بوسیله ویژه سریال های خارجی بوسیله یکی از موضوعات موردعلاقۀ آدم دگرگونی شده است. شاید این موج، از زمان سریال های جذابی در مقابل گریختن از زندان، لاست و ۲۴ شروع شد و حالا به سریال های جذاب دیگری چون برکینگ بد، بازی کلاه وتخت (گیم آو ترونز) و وست ورلد رسا است.

هم زمان، استفادۀ روزافزون از گوشی های هوشمند و تبلت ها و ارتقای فرهنگ استفاده از این ابزارهای الکترونیکی علامت می دهد بیشتر مردم در مقدر شدن بنیانی ای از زمان بیداری، یک صفحۀ عرضه پیشِ روی خویشتن دارند. بوسیله زودی شاهد تماشای طولانی مدت محتوای ویدئویی خواه به زبان «تماشای ماراتن گونۀ فیلم و سریال» خواهیم بود. با این اوصاف، مخاطبان ساعت ها به صورت پیوسته، محتوای ویدئوییِ موردعلاقۀ خویشتن را تماشا می کنند.

البته نیازی به گفتن تراشیدن و خودتان بهتر می دانید؛ چندین دهه است انسان دیگر زمان یدکی صرف کردن تماشای دستور کار های تلویزیون نمی کنند. اما از آنجایی که سال هاست امکان ضبط کردن دستور کار ها حیات دارد، بسیاری از آدم مخاطبان انبوه پروگرام های تلویزیونی می توانند برنامۀ موردعلاقۀ خود را روی دی وی دی خواه حافظه های ذخیره سازی بوسیله رخساره ضبط شده سیاحت کنند.

از طرف دیگر، به تری تماشای مداوم و ماراتن رویه نه تنها به یکی از کارهای اصلی مردم دگرگونی شده است، بلکه جهت شده است که برخی از مشغولیت ها براساس همین سطح از علایق مردم شکل بگیرند.

باوجود این، فرقی نمی کند که عمر خویشتن را پای تماشای ماراتن گونۀ محتوای ویدئویی گذاشته باشید یا بوسیله تازگی این طور اعتیادی محسوس کرده باشید! مهم این است که برنامه ها و سریال هایی وجود دارند که بی اندازه زود می توانند بین مخاطبان خاصیت کنند و به اولین گزینش ها تبدیل شوند. ۱. بازی تاج وتخت (Game Of Thrones)

بی صبرانه، هفته به هفته بخاطر تماشای قسمت های جدید خواه سال بوسیله سال برای عرضۀ انفصال جدیدی از یک سریال خواهش کشیده اید؟! این یعنی تماشای آن سریال واقعا ارزشش را دارد. بازی «تاج و تخت» یا «گیم آو ترونز»، از آن مشت سریال های خارجی ای است با شعر شوکه کننده و فانتزی اش شما را معتاد خودش می نرم.

ورزش کلاه وتخت از شبکۀ HBO پخش می شد و ساختۀ دیوید بنیاف و دی بی وایس است. این سریال درام براساس مجموعه کتاب پرفروش «ترانۀ یخ و آتش» با داستان های فانتزی اش نوشتۀ جرج آر. آر. مارتین مخلوق شده است. در سریال بازی تاج وتخت شاهد ترکیبی هنرمندانه از ساخت وپاخت های سیاسی، فتنه ها و فریب کاری های سلطنتی و یک فانتزی آخرالزمانی هستیم. مجموعۀ این موضوعات به منت داخل قالب یک سریال تلویزیونی جذاب نمایش داده می شوند.

شبکه ی HBO با طولانی غلبه و با هزینۀ سرسام آوری از سریال بازی تاج وتخت پشتیبانی می کند. همین حمایت باعث شده است این سریال شاید دوست داشتنی ترین برنامه ای باشد که روی آنتن رفته و توانسته است توجه خیلی ها را احضار کند.

این سریال شما را در دنیای خویشتن غرق می کند، دنیایی که داخل آن هر لحظه امکان وقوع هر اتفاقی وجود دارد؛ هرکدام از شخصیت ها مقدور است از بین بروند و تک تک سکانس های خشونت آمیز و تغییرات تصادفی شعر شما را برای نظر ادامۀ ماجرا کنجکاوتر می کنند.

Game of Thrones یکی از بهترین سریال های خارجی سیاهه ماست. این سریال تاکنون جوایز بسیاری اخذ کرده است. پیشنهاد می کنیم آن را سیاحت کنید! حتما بخوانید: اصول مذاکره گیم آف ترونز که باید از تیریون لنیستر یاد بگیریم ۲. مفارقت نخست سریال کارآگاه واقعی (True Detective)

نیک پیزولاتو و کری فوکوناگا مجموعه ای خارق العاده و رمزآلود ساختن کرده اند که بینندگانش، زیاد از آنچه تفکر کنید، پیگیرِ جلوه گر کردن قاتل خواهند بود. سریال «کارآگاه حقیقی» یکی از بهترین سریال های خارجی پیشنهادی ماست. ماجرای خلع فاتحه این سریال، دربارۀ دو مأمور پلیس با ورزش متیو مک کانهی و وودی هارلسون است که در لوئیزینا به دنبال قاتلی زنجیره ای هستند.

داستان منفصل فاتحه سریال کارآگاه حقیقی، علاوه پیاده شدن عرضه جنایت های وحشتناکی که «امپراتور زردپوش» مرتکب شده است، تمرکز زیادی روی رابطۀ پیچیدۀ میان دو شخصیت نماینده رمان دارد. ۳. چیزهای نادیده (Stranger Things)

یکی دیگر از نیکوترین سریال های خارجی که می خواهیم به شما شناساندن کنیم، سریال «چیزهای نادیده» است. این سریال یکی از بهترین نمونه هایی است که به نوع دوستی توانسته است مرزهای میان سریال تلویزیونی و فیلم را از بین ببرد. این سریال به صراحت در استیل سریال های سنتی تلویزیون است و شما را مجبور می کند ساعت ها برای تماشای آن پای تلویزیون بنشینید.

البته، ماهیت سریال چیزهای عجیب، متجاوز از اینکه در قالب برنامه ای تلویزیونی باشد، درون فرمت فیلم ساخته شده است. این موضوع را نه تنها تو تعداد قسمت های کم آن، بلکه تو ساختار سریال همچنین می توان مشاهده کرد.

بازیگران و ماجراها به جای اینکه در قالب اپیزودهای مستقل ایفای نقش کنند، بیشتر تو هر سرنوشت در قالب بخشی از ادبیات کلی دیده می شوند. این سریال جذاب به وضع ای شما را مسحور خود می کند که گویی به جای تماشای چندین برنامۀ تلویزیونی بوسیله طور همزمان، یک رمان عالی را در یک روز خوانده اید.

در واقع، مت و راس دافر این مجموعه را طوری ساخته اند که هر فصل از آن، بیش از آنکه سریال تلویزیونی باشد، فیلم اهتزاز است. همین موضوع سبب شده است که این سریال را بیدار فهرست مان کنیم؛ اثری دوست داشتنی و درگیرکننده که ساعت ها بخاطر تماشای آن وقت صرف کردن خواهید کرد.

حتی چنانچه با تماشای قسمت نهایی، استفسار های بی پاسخ زیادی داخل حافظه ما باقی بماند و مانند فرجام فیلم های اصغر فرهادی، باز باشد، همچنان هرکدام از دو فصل اول این سریال، ارزش روزگار ها زمان بخاطر تماشای مداوم را دارد. ۴. برکینگ زشت (Breaking Bad)

دربارۀ ترجمۀ فارسی معروفیت سریال «برکینگ بد» اختلاف هست. فدایی آن را «افسارگسیخته»، فداکار دیگر «ازراه بوسیله درشده» و بعضی هم «قانون شکن» ترجمه کرده اند. بوسیله هر حال، ما این سریال درام آمریکایی را همان برکینگ بد خطاب می کنیم.

برکینگ زشت یکی از بهترین سریال های اجنبی فهرست ماست. وینس گیلیگان و پیتر گولد، اثری تلویزیونی خلق کرده اند که در زمینۀ ماراتن های عاطفی، فصلی زرین از سریال های تلویزیونی را رقم می زند. سریال برکینگ بد اثری درخشان تو روایت یک رمان بلند است. سریالی است که در لحظات حساس، برضد تصور شما که تامل می کنید می توانید همه چیز را گمان بزنید، مسیر ادبیات را تغییر می دهد. کارگردان هیچگاه گاه از این نمی ترسد که بخاطر نمایش رفتارهای نفرت انگیز انسانی پا را فراتر از تصور شما بگذارد.

در این سریال، «والتر وایت»، با بازی برایان کرانستون، آموزگار درس شیمی در یکی از دبستان های آمریکا است. داستان این سریال از جایی مقدمه می شود که او بعد از اینکه می فهمد سرطان ریه دارد، با همراهی گروهی از هم سن وسال ها و بینش آموز قدیمی خود نخست به تولید و توزیع شیشه می درنگ.

برکینگ ناپسند یکی از بهترین سریال های اجنبی است که می توانید برای تماشای آن، کارهای دیگر خویشتن را باطل سازی کنید! داخل هر تقدیر روایتی بی نقص از ماجرا شکل می گیرد و کمی از یک ماجرای بزرگتر پدیدار می شود. تمام فکروذکر شما تا اختتام ماجرا توقیف خواهد بود و طی تماشای هرکدام از شخصیت های واقعی و صوری شعر و لحظات مجازات این سریال درام، لمحه تان تو سینه حبس خواهد شد. ۵. بافی، قاتل خون آشام ها (Buffy the Vampire Slayer)

«بافی، قاتل خون آشام ها» سریال بعد اینده ماست که درون بین بهترین سریال های خارجی این سیاهه قرار می گیرد. جاس ویدون با مجموعۀ تلویزیونی خود درون قالب درامی جوان پسند، یک بار دیگر توانسته است این ژانر تلویزیونی را پیاده شدن قاعده زبان ها بیندازد.

ماجرای این سریال از جایی اول می شود که هیولاهای مبصر و شاید تو چندی مواقع، کوچک باید بر خون آشام کُش هایی غلبه کنند که در فیلم به آنها «کُشنده » گفته می شود. ۲۰ سال بعد، بافی با شور و خواهش خویشتن سعی می کند گروهی از شخصیت های موردعلاقه اش بوسیله صیت «گروه ممتاز» را دور اندوه جمع کند که از دوستان باوفای او در دوران مکتب هستند.

بافی آخرین شخص زنده از بدخیم هاست که باید درون برابر خون آشام ها و دیوها پایداری یواش. جلوه های ویژۀ این سریال و ریختگی روایتگری اش باعث شده است با اثری پرکشش روبه رو باشیم که باید شایسته کردن ها پای آن زمان بگذاریم. ۶. توئین پیکس (Twin Peaks)

یکی دیگر از بهترین سریال های خارجی که می خواهیم به شما معرفی کنیم، مجموعۀ جذاب «توئین پیکس» است. پخش آن را شبکۀ نتفلکیس برعهده داشته است. این ساختۀ دیوید لینچ و مارک فراست را مجلۀ «تایم» مدخل صد سریال برتر تاریخ گزینش کرده است. این سریال سبکی سنتی و باستانی دارد و طرفداران آثار سوررئال دیوید لینچ را شادمان خواهد کرد.

نکتۀ قابل توجه دربارۀ سریال توئین پیکس این است که دو جزئي از جمله فاتحه این کلکسیون سال های ۱۹۹۰ و ۱۹۹۱ میلادی پخش شد، ولی بوسیله شکل عجیبی، مفارقت سوم آن بعد از ۲۵ سال انتظار، سال ۲۰۱۷ تو اختیار مخاطبان قرار گرفت!

شاید توئین پیکس یکی از بهینه آثار لینچ نباشد ولی بی تردید، خاص ترین جای پا اوست. داخل داستان این سریال، چند مأمور FBI بخاطر کار روی پروندۀ قتلی وارد شهری فرضی به صیت توئین پیکس داخل آمریکا می شوند. ماجراهایی که درون این بنیاد پیش می آید، شما را ثانیه به لحظه دستگیر خود می کند. تماشای ماراتن گونۀ این سریال تا حدی لذت بسرنوشت شوم دچار کردن است که بخواهید برای تماشای فصل اتیه آن ۲۵ سال صبر کنید! ۷. ناوبر فضایی گالاکتیکا (Battlestar Galactica)

عنوان بعد اینده از بهترین سریال های خارجی، مربوط بوسیله مجموعه ای تخیلی است که سبکی علمی ـ جنگی دارد. سریال «ناوبر فضایی گالاکتیکا» را رونالد دی. مور و گلن لارسن مخلوق اند و پخش آن برعهدۀ وب سایت Hulu بوده است. این سریال سال ۲۰۰۹ به تکمیل رسید. باوجود این، ریختگی آن همچنان مرجع پیدایش سریال های تلویزیونی علمی ـ تخیلی با چاشنی سیاست است.

این مجموعه را ابتدایی بار گلن لارسن در سال ۱۹۷۸ میلادی ساخت. بعدها در سال ۲۰۰۳ یک سریال دوقسمتی و درون ادامه، ۷۵ تقدیر از آن تولید شد.

البته درون فصل های پایانی، داستان کش دار می شود. با تحول شدن ماجرای حضور در کهکشان به ابداع یک افسانه، تماشاگر مشکلاتی هستیم. گاهی نیز سؤالاتی که درون ذهن مخاطب ساختن شده است، بی پاسخ می ماند. باوجود این، سریال ناوبر فضایی گالاکتیکا آن قدر ظرفیت های ویژه دارد که ساعت ها شما را پای تلویزیون می نشاند.

رمان این سریال مربوط بوسیله بازماندگان یک جنگ هسته ای است که تو یکی از سیاره های دورافتاده بی حرکت اند. با وقوع اتفاقاتی ناخواسته، این افراد باید در خیز وجوی محلی جدید باشند. ۸. آرچر (Archer)

سریال «آرچر» یکی از سریال های متفاوت فهرست ماست! کمتر پیش می آید که برنامه ای تلویزیونی ۷ فصل ادامه داشته باشد و همچنان جذاب، شگفت آور، سرگرم کننده و اعتیادآور ابدی بماند. این سریال ساختۀ آدام رید است. تفاوت آرچر با دیگر عناوین فهرست ما این است که درون سبک انیمیشن و FX باریک شده است. همین موضوع مخاطبان یدکی را جذب کرده است.

باوجود اینکه در هر منفصل و تقدیر دربند ادبیات های مختلفی می شویم، ولی از همان مقدمه تمرکز اصلی سریال روی یک رمان بلند است که تمام فصل ها را پوشش می دهد. ماجراهای معماگونۀ هر قسمت و داستان پرکشش هر جزئي از جمله باعث شده است سریال آرچر مشغولیت اعتیادآوری باشد! ۹. وست ورلد (دنیای غرب) (Westworld)

بی شک سریال «وست ورلد» یا «دنیای غرب» یکی از بهترین سریال های خارجی ای است که در فهرست ما جای دارد. فصل دوم این سریال جذاب و دیدنی غصه حالا تو حال نمایش است و مخاطبان اضافی به صورت جدی این مجموعه را ظهر می کنند.

پیدایش این سریال علمی ـ تخیلی برعهدۀ جاناتان نولان و لیزا جوی بوده است. وست ورلد از شبکۀ HBO پخش می شود و فصل دوم آن نیز مانند فصل اولش ۱۰ تقدیر دارد. شخصیت های این مجموعه در شهری فرضی به ریختگی وسترن و باختر وحشی در آمریکا زندگی می کنند. به طور کلی ساکنان این قصبه «میزبان» نامیده می شوند. میزبان ها انسان های مصنوعی هستند. انسان های واقعی ای که در ازای صیقل خرج به آنها ملحق می شوند، «مهمان» معروفیت دارند.

با پخش هر قسمت از این سریال، چه در انفصال ابتدا چه در فصل دوم، هفته به هفته لقمه ای از ادبیات پازل گونۀ وست ورلد طولانی می شود. بسیاری از مخاطبان این سریال گفته اند که هر سرنوشت را بسیار از یک وعده تماشا می کنند تا جزئیات بیشتری بفهمند.

سریال دنیای غرب را باید تلفیقی هنرمندانه از مجموعۀ فانتزی و تصور بدانیم. ماجراهای مرموز و درگیرکنندۀ آن تا اینکه اجازۀ پلک زدن و حین کشیدن بوسیله شما نمی دهد! ۱۰. جامعه (Community)

به رویت می رسد پس ازآن از پخش ۶ فصل جذاب و دیدنی از سریال خنده دار «کامیونیتی»، ماجراهای این مجموعه به فرجام رسا باشد؛ باوجود این، هنوز حزن بسیاری از مخاطبان منتظر ارائۀ انفصال جدید این سریال هستند. سریال کمدی «اجتماع» یکی از بهترین سریال های خارجی درون ژانر کمدی است. پیشنهاد می کنیم آن را تماشا کنید!

این سریال کمدیِ ساختۀ دن هارمون در طول جزئي از جمله های مختلفش فرازونشیب هایی دارد. باوجود این، یکی از متفاوت ترین کمدی های تلویزیونی بوده است. سریال اجتماع رمان های مختلفی را دربرمی گیرد که ساعت ها مخاطب را جذب خود می یواش. کمال مطلوب فیلم ۶ Seasons and a Movie (۶ عزل و یک فیلم) است. این مدال می دهد که همۀ خلع ها جذاب و یکپارچه بوده اند.

ادبیات سریال کامیونیتی دربارۀ گروه پژوهشیِ هفت نفره ای است که به دلایل مختلف از کالجی به شهرت Greendale قاعده تو آورده اند. هرکدام از این هفت نفر نمایندۀ قشری از جامعه هستند که داستان های این سریال نیز دربارۀ آنها رخساره می دهد. ۱۱. فصل نخست سریال برادچرچ (Broadchurch)

گم شدن پسر خردسال ای کوچک درون شهری خاموش و ساحلی در انگلستان و بعد از آن، اعلام وقوف مرگ او سرآغاز سریالی جنایی معمایی به نام «برادچرچ» است. تمام روستاییان منطقۀ زندگی خود را برای کشف کردن پسربچه و قاتل او زیرورو می کنند. در حالی که اختتام جنازۀ پسربچه پیاده شدن ساحل پیدا می شود، به دیدن می رسد همگی چیز بوسیله گونه ای صحنه سازی شده که مرگ او تصادفی به نظر برسد.

با رسانه ای شدن مرگ پسر بچۀ ۱۱ ساله و جناب دو کارآگاهِ شهرت آشنا تو ادامۀ داستان، سریال برادچرچ آبستن حوادث جدیدی می شود. این مجموعه با موضوعات پرکشش و پرتعلیق خود، در سیاهه بهترین سریال های خارجی استراحت می گیرد و می تواند شما را ساعت ها درگیر خود کند. ۱۲. ریک و مورتی (Rick and Morty)

دربارۀ سریال انیمیشنی «ریک و مورتی» حرف وحدیث زیاد است و موافقان و مخالفان خودش را دارد. موافقان و طرفداران این پی آن را مجموعه ای سرگرم کننده حاوی لحظات مفرح و ناب می دانند که خلع بوسیله عزل ادامه نمودار می کند.

داخل طرف مقابل، مخالفان این کلکسیون می گویند موضوعات این سریال و قسمت های متنوع هر فصل، یکپارچگی لازم را ندارد و تمام ماجرا درگیرکننده نیست.

اما هرچه باشد این سریال بوسیله دلایل متنوع در بین بهینه سریال های اجنبی جای می گیرد و باید از گنجایش های متنوع به آن توجه کرد. شاید درون لایۀ دل سریال ریک و مورتی تیر هایی از طنز و سرگرمی به چشم بخورد؛ باوجود این، تو هر سرنوشت ۳۰ دقیقه ای از این سریال، موضوعات درگیرکننده و جذابی در لایه های درونی حیات دارد که باعث می شود ساعت ها برایش زمان بگذارید. ۱۳. یتیم سیاه (Orphan Black)

یکی دیگر از نیکوترین سریال های خارجی که ارزش ساعت ها زمان گذاشتن دارد، سریال «یتیم سیاه»، محصول آمازون پرایم است. این معلول علمی ـ تخیلی دوست داشتنی مجموعه ای کانادایی به کارگردانی جان فاست است. اگر بخواهیم به رخساره طاسی دربارۀ موضوع این سریال صحبت کنیم، باید بگوییم ماجرای اصلی این کلکسیون دربارۀ مثل سازی است.

بی اندازه عمده نیست که پلان های بایگانی شده تا چه قطع دوست داشتنی هستند یا چند کلون بوسیله ادبیات واقعی افزایش می شود؛ مهم عملکرد و ورزش خیره کنندۀ تاتیانا ماسلانی داخل نقش کالبد چندگانۀ «Clone Club» است که هر نگاهی را مجذوب خویشتن می کند.

او بوسیله تزیین تو نقش افراد مختلفی بجای آلیسون، کوسیما، سارا، هلنا، راشل و افراد دیگر بازی می کند؛ به صورتی که از هرکدام یک شخصیت متاخر نمایش می دهد. بی تردید سریال یتیم سیاه یکی از بهترین آثار علمی ـ تخیلی دنباله دار است که شاید سپس از تماشای آن نتوانید شخصیت اصلی داستان را تشخیص دهید! ۱۴. مارسلا (Marcella)

سریال «مارسلا» شاید مجموعه ای فوق العاده نباشد، ولی سرعت روایت داستان و رمزورازی که در آن جریان دارد، باعث می شود برخی نواقص سریال را نادیده بگیرید و شایسته کردن ها برای تماشای آن زمان بگذارید.

یکی از نقاط خوب خواه بد سریال های لحظه گیر و جذاب این است که تلاش می کنند تمرکز بیننده روی جزئیات هر قسمت را ناچیز فام کنند تا او بوسیله درگیری با شعر اصلی بپردازد. سریال مارسلا یکی از بهترین سریال های اجنبی سیاهه ماست که با بازی چشمگیر و خارق العادۀ آنا فریل همراه شده است.

رمان مربوط به کارآگاهی بوسیله معروفیت مارسلا است که مشکلات شخصی و خانوادگی او باعث شده بنیان خانواده اش از هم گسسته شود. مارسلا ازنظر رفتاری نیز دچار مشکل شده و دائما پرخاشگر و عصبانی است. همین موضوعات درون کنار درگیری او با پرونده ای تیره باعث می شود ماجراهای این سریال نما بخورد. ۱۵. فیوچراما (Futurama)

«فیوچراما» یکی دیگر از سریال های انیمیشنی جذابی است که در فهرست بهترین سریال های اجنبی صبر می گیرد. به نظر می رسد مخاطبان از اینکه زمان اضافی صرف کردن تماشای یک انیمیشن سریالی کنند تا شقه شایسته کردن پای یک سریال کمدی بنشینند بیشتر احساس رضایت دارند.

این موضوع به خوبی تو تک فیوچراما متین است. هر فصل شامل چندین قسمت است که به نوعی ماجراهای تازه ای در آن رخ می دهد و بیننده را درگیر خود می کند؛ انیمیشنی تخیلی و به شدت سرگرم کننده که دنیایی تصوری همراه با شخصیت های بامزه و منحصربه فرد را به مخاطب معرفی می کند. اما چیزی که باعث شده جذابیت سریال فیوچراما دوچندان شود، غلبه شخصیت های اصلی رمان است که به نظر می رسد به خوبی به آنها پرداخته شده است. ۱۶. کیمی اشمیت شکست ناپذیر (Unbreakable Kimmy Schmidt)

«کیمی اشمیت شکست ناپذیر» شهرت طولانی یکی از سریال های جذاب نتفلیکس است که تو سرنوشت های مختلف باعث می شود چشم از صفحۀ تلویزیون بر ندارید. این خنده دار دیدنی را رابرت کارلاک و تینا فِی ساخته اند. شاید موضوعات مطرح شده تو آن، درون نگاه فاتحه خنده دار به دید برسند، اما با کمی دقت به واقعیت تعاقب آنها پی می برید.

شعر های این سریال بسیار جذاب و سریع روایت می شود. حتی اگر ۵، ۶ یا ۷ قسمت از آن را یک باره سیاحت کنید، متوجه گذر زمان نخواهید شد. ۱۷. درۀ فرح (Happy Valley)

حتما سریال های معمایی و جنایی زیادی را تا امروز دیده اید که نظر شما را دعوت کرده اند. سریال «درۀ خوشحالی» یکی از بهینه سریال های اجنبی است. شاید این سریال در بین عناوین جنایی منحصربه فرد نباشد، ولی اگر تماشای آن را در برنامۀ خود بگذارید پشیمان نخواهید شد.

ماجرای این سریال در یکی از مناطق فقیرنشین انگلستان رخ می دهد. پلیس وظیفه شناسی بوسیله معروفیت کاترین کاوود با بازی سارا لنکشایر، سپس از خودکشی دخترش، پسر او را بزرگ کرده است. نوۀ کاترین مولود رابطۀ نامشروع مادرش با زندانی ای بوسیله نام رویس است. با آزاد شدن او، کاترین تکاپو می بطی ء رویس نزدیک نوه اش نشود. ۱۸. دوشیزه سخن چروک (Gossip Girl)

«دوشیزه سخن چروک» نام یکی از نیکوترین سریال های خارجی است که طرفداران زیادی دارد. این درام جذاب روایتگر ادبیات نوجوانان و جوانانی از برزن های بالای بطرف خانه و مرفه نشین نیویورک است که متجاوز شیک پوش، دلسوز، همگام با مد روز و جذاب اند.

ماجراهای این سریال دوست داشتنی با اقتباس از کتابی با همین نام داخل ۶ فصل تولید و پخش شد که توانست نظر مخاطبان یدکی را طلبیدن درنگ. سریال دختر سخن چروک دربارۀ دو دختر رقیب به نام سرنا و بلیر است. این دو اول درون تمامی موارد با هم کل طاس دارند اما در ادامۀ داستان به بهترین دوستان یکدیگر تبدیل می شوند. سانحه از جایی آغاز می شود که دختری پیچیده و ناشناخته تمامی اتفاقات عارض داده در بین دانشجویان را موقت منتشر می بطی ء. ۱۹. بال غربی (The West Wing)

شاید سریال هایی که دهۀ ۹۰ میلادی و اوایل سال ۲۰۰۰ به نمایش درآمدند، مفرط مثل سریال های امروزی فرصت عرضه ماراتن اسلوب را نداشتند. اما سریال «بال غربی» کمی تفاوت دارد؛ تا اینکه تو همان زمان مدخل سریال هایی بود که حاضر بودید زمانه ها بخاطر آن زمان بگذارید.

این سریال نمایشنامه سیاسی محصول شبکه ی NBC بود که در ۷ فصل به نمایش درآمد و جوایز متعددی بی قراری گرفت. ماجرای این سریال دربارۀ یکی از رؤسای جمهور آمریکا و کابینۀ اوست. ۲۰. خانۀ پوشالی (House of Cards)

سریال «خانۀ پوشالی» یکی از بهترین سریال های اجنبی است. تولید این سریال برعهدۀ نتفلکیس بوده است. این سریال ۶۵ قسمت دارد. شاید بتوان سریال خانۀ پوشالی را پاره اولین سریال هایی دانست که مخاطبان یدکی برای تماشای آن شایسته کردن ها ثانیه می گذاشتند. این سریال جوایز زیادی از آنِ خویشتن کرده است و نقش آفرین حقیقی آن کوین اسپیسی است.

کارگردانی تقدیر های اول به یکی از فیلم سازان صنوبر شروع آمریکا یعنی دیوید فینچر بسته شده بود تا بتواند به انعام خط حقیقی شعر را هدایت کند. ماجرای این فیلم دربارۀ انتخابات است: ماجرای یکی از نمایندگان به نام فرانک آندروود را روایت می درنگ که با سنگدلی می خواهد نمو کند. ۲۱. شنود (The Wire)

آخرین سریال تو لیست بهترین سریال های خارجی، بوسیله معنای واقعی اصطلاح یکی از بهینه هاست. سریال «شنود» هر آنچه برای میخکوب کردن تان پای تلویزیون نیاز دارید بوسیله شما می دهد. درام جنایی و خلافکارانه ای با داستانی جذاب و خیره کننده در کنار بازی های بی نقص، همگی و همه دست به دست غم می دهند تا بینندگان قدیم منتظر قسمت و جزئي از جمله جدید این مجموعه باشند.

سریال شنود در ۵ انفصال و ۶۰ قسمت در شهر بالتیمور روایت می شود که رفته رفته شما را با داستان همراه می کند. عارضه دربارۀ دسته های گنگستری و توزیع کنندگان مواد مخدر رخساره است. نکتۀ جالب دربارۀ نویسندۀ این سریال (دیوید سایمون) این است که خودش سال ها در بالتیمور، مأمور پلیس بوده است. در ادامه بخوانید: بهترین فیلم های تاریخ سینما که حداقل یک مرحله باید ببینید