<br /> <b>Warning</b>: file_put_contents(logs/1568468464-1534-input.txt): failed to open stream: No such file or directory in <b>/home/ersthost/public_html/dev/wordino/api/spin.php</b> on line <b>32</b><br /> نکاتی درباره سینما پردیس پیرو و امکانات تفریحی آن

Warning: file_put_contents(logs/1568468463-5297-input.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/ersthost/public_html/dev/wordino/api/spin.php on line 32
ابد هدف از سینما رفتن فقط فیلم دیدن نیست. پردیس های سینمایی که اخیرا ساخته شده اند، به قدری امکانات متنوع برای تفریح و وقت گذرانی دارند که حتی چنانچه قصد فیلم دیدن حزن نداشته باشید، می توانید تو آن ها دلگشا بگذرانید. سینما پردیس امت که امروز می خواهیم تو موردش صحبت کنیم، یکی از این سینماهای حاضر تهران است. با ما همراه باشید تا با این مجموعه بیشتر آشنا شوید.

کمی با محیط پردیس سینما گالری ملت آشنا شویم

اولین چیزی که در مورد پردیس ملت دعوت توجه می کند، معماری زیبای آن است که با تلفیق تن ای بتنی و نمایی تیغ دار کردن ای ساخته شده است و خودش به عنوان یکی از جاهای دیدنی تهران به حساب می آید. قبل از این که با فضای تویی و تالار های پردیس ملت آشنا شوید، بهتر است بدانید که این سینما دقیقا در کنار پارکی بزرگ و سرسبز به اسم پارک ملت قرار گرفته که خودش جا مناسبی برای چند ساعت تفریح و خوش گذرانی است.

پردیس پیرو روی غم رفته دارای چهار سالن سینمایی است. هر کدام از این تالار ها حدودا ۲۸۰ نفر حجم دارند. علاوه بر این چهار سالن، پردیس امت یک سالن سینما تک (سینمای ویژه) غم دارد که ظرفیتش حدودا ۳۰ نفر است. پردیس امت فقط یک سینما زدودن

اسم کامل این مجموعه «پردیس سینمایی گالری ملت» است. در مرتبه منفی دو پردیس ملت یک گالری هم راه اندازی شده و آثار هنری معاصر هنرمندان کشورمان به ارائه گذاشته شده است. این کار غم بوسیله بار هنری کلکسیون پردیس ملت می افزاید و افرادی که به سینما می روند می توانند زمانی را صرف کردن مشاهده این آثار لطیف کنند.

از طرف دیگر، بوسیله نمایش گذاشتن آثار هنری و دستی هنرمندان معاصر ایرانی در جایی به تجمع و معروفی پردیس پیرو باعث می شود که آثار این هنرمندان پیش افراد بیشتری به ارائه گذاشته شوند و همچنین فروش بیشتری تیمار داشته باشند. به عبارت دیگر، پردیس ملت غم برای آدم تفریح ایجاد کرده و هم باعث درآمدزایی بیشتر برای هنرمندان شده است. پردیس پیرو بوسیله جز سینما و گالری چه چیزی دارد؟

راستش را بخواهید همین عزت امکانات (سینما، گالری، پارک) برای گذراندن یک روز کیف بسرنوشت شوم دچار کردن درون این مجموعه شاید کافی باشد. اما خوشبختانه امکانات پردیس امت به این موارد محدود نمی شود.

برای افرادی که سینما و هنرهای بصری را از نزدیک و به صورت حرفه ای قفا می کنند، یک خبر خوب داریم. در پردیس ملت، یک فروشگاه آثار تصویری و صوتی وجود دارد که می توانید محصولات مربوط بوسیله آثار سینمایی را با بانوا مناسب از این مقدر شدن بخرید.

یکی دیگر از امکانات پردیس ملت، کافه و رستوران های شیکی است که در آن حیات دارد. چنانچه به سینما رفتید و قبل یا بعد از مشاهده فیلم، احساس گرسنگی کردید، می توانید داخل همین هوا لذت بخش غذا بخورید. البته باجه هایی زیادی غصه داخل این کلکسیون وجود دارند که تنقلاتی قرین چیپس داغ، ذرت و… می فروشند. آیا پردیس ملت پارکینگ دارد؟

پردیس سینمایی پارکینگی با ظرفیت حدودا ۱۲۰ خودرو دارد، ولی قبل از رفتن باید به این موضوع دقت کنید که چنانچه بلیط پردیس ملت را بوسیله صورت اینترنتی بخرید، در این قیافه به ازای هر بلیط، راست رزرو پارکینگ بی آرامی بوسیله شما داده می شود. مشخصات این جای پارک تو پیامکی که برای شما ارسال می شود، نوشته شده است.

اما اگر بلیط تان را به قیافه حضوری قرار است تهیه کنید و یا شخص دیگری برای شما بلیط تدارک کرده است، ممکن است جای پارک صریح نکنید. این موضوع بی آرامی یادتان باشد که در روزهای نیمه مقدار (سه شنبه ها) و پایان هفته ها، پردیس ملت کمی شلوغ تیز از حد معمول می شود. آدرس پردیس امت کجاست؟

تو این پاره روش دسترسی، شماره تماس و آدرس گوگل مپ پردیس ملت را برای شما آورده ایم.

عده تماس پردیس ملت: ۲۳۱۶۲ ۰۲۱

آدرس پردیس ملت: تهران، خیابان ولی عصر، بزرگراه هاشمی رفسنجانی، روبروی اتوبان کردستان

آدرس پردیس امت روی گوگل مپ

چنانچه درون مورد پردیس سینمایی پیرو (و سایر جاهای دیدنی ایران) بوسیله اطلاعات بیشتری نیاز دارید می توانید به وب سایت نابرو مراجعه کنید. امتحان شما از پردیس ملت

یکی از ویژگی های عجیب پردیس ملت این است که افراد با ورود بوسیله آن، تجارب مختلفی را بازگو می کنند. بعضی ها از شلوغی و همهمه کلکسیون بوسیله نشانی جریان وجود یاد می کنند تو حالی که عده ای دیگر رجحان می دهند در رزوهایی به پردیس بروند که معقول است.

شما در چه یکروز از پردیس ملت نظر کرده اید؟ آیا بوسیله نظرتان آنقدری که می گویند، جذاب است؟ منتظر شنیدن تجارب شما هستیم.