آزادکاری و پتانسیل درآمدی بسیار بالای آن از زبان ۹ آزادکار موفق و حرفه ای

فقره کردن از منزل یا هر مکان دلخواه دیگری برای بسیاری از ما مثل یک رویا است. اینکه مجبور نباشیم هر روز ساعات مشخصی کار کنیم یا بوسیله مدیرمان گزارش کار بدهیم برای همه ایده آل است. آیا چنین طرز کار شدنی است؟ به چه مهارت ها و چه ابزاری حاجت است؟

این کار شدنی است و در حال حاضر افراد زیادی به صورت آنلاین ازطریق آزادکاری درآمد تصرف می کنند. برخی کسب وکارها به مهارت های ویژه مانند نوشتن، ویرایش کردن یا مدل سازی نیاز دارد اما فدایی دیگر از مشاغل با احاطه های پایه ای کامپیوتر و صرف کمی زمان و تصرف امتحان شایان ادا هستند. در ادامه ی این مقاله ی زومیت بوسیله شناساندن ۹ آزادکار موفقی می پردازیم که آزادکاری را به عنوان یک سرگرمی انتخاب کرده بودند اما اینک درآمد چند میلیون دلاری دارند. نیز با نحوه ی برنامه ریزی، معلوم کردن مشتری و کارهایی که عمل می دهند بیشتر آشنا می شویم.۱- الکساندرا فاسولو، کپی رایتر

داخل چه زمینه ای کار می کنید؟

من یک آزادکار تمام دم هستم و داخل زمینه ی نویسندگی، ویرایش و عکاسی فعالیت می کنم. اغلب ساعات روز داخل سایت Fiverr به عنوان یک ادیب و ویرایشگر حرفه ای کار می کنم. برای وبلاگ ها و روزنامه ها مقاله منتشر می کنم، تطویل محصولات مختلف از جمله وب سایت آمازون را می نویسم و محتوای وب سایت ها و کمپین های تبلیغاتی را تهیه می کنم. معمولا داخل طول روز با بیش از ۱۵ مشتری متنوع حکم می کنم. من با همگی مدل مشتری، از خانواده ی خسروانی انگلیس پژمرده تا کارمندان دولتی آمریکا حکم کرده ام.

کار خویشتن را چگونه آغاز کردی؟

من درون یک راه اندازی ی دولتی داخل آلبانی حکم می کردم تا اینکه مادرم پیشنهاد عدل بوسیله پلتفرم آزادکاری Fiverr نگاهی بیندازم. داخل این وب سایت پروژه های ویرایشی با ارج پنج دلار ارتکاب می دادم و هر ماه بین ۳۰ تا ۵۰ دلار درآمد داشتم. اینکه می توانستم با لپ تاپم تو اوقات راحتی فرمان کنم برایم زیاد جالب وجود. سپس از مدتی بخاطر فقره در شرکتی بوسیله نیویورک نقل مکان کردم و چهار هفته پس ازآن متوجه شدم این کار با روحیات من متجانس ازاله و بوسیله همین دلیل استعفا دادم. این هیچ نقشه ای نداشتم و نمی دانستم باید چه مفید ایفا دهم.

روزی که استعفا داده بودم بعد از ملاقات از چند ملکی و یک پیاده روی طولانی، درحالی که به شدت عصبی بودم به خانه بازگشتم. همان شب پروژه های آزادکاری بیشتری گرفتم و مسبوق شدم هیچ چیزی برای از دست دادن ندارم. بعد از چند هفته امر بی ایست بوسیله یکی از نیکوترین کاربران این وب سایت دگرگونی شدم و روزی حدودا ۱۰۰ دلار درآمد داشتم.

بوسیله این امر اعتیاد ظاهر کرده بودم و رتبه ی کارگر ام را هر روز ارتقا می دادم تا اینکه به عنوان یکی از کاربران حرفه ای این وب سایت شناخته شدم.

مشتریان خود را چگونه پیدا می کنی؟

صد درصد کارهای مرتبط با نویسندگی و ویرایش را ازطریق وب سایت Fiverr انجام می دهم. پروفایل من در این وب سایت به عنوان یکی از پروفایل های عزیز و قابل توکل شناخته می شود و هر روز کارهای زیادی برای انجام دارم. مشتری ها نمونه کارهایم و مصاحبه هایی که داشته ام را می خوانند و درخواست فقره می دهند. بوسیله طور میانگین روزانه بین ۲۰ تا ۴۰ التماس دارم.

در مورد ارشد ترین چالش هایی که داشتی بیشتر توضیح بده.مقاله ی مرتبط:غلبه به خشکی امدن چالش تنهایی، زمانی که فرمان کردن در ساختمان را تجربه می کنید

بوسیله نظرم بزرگ ترین چالش امر کردن از منزل، انزوا است. دلم بخاطر گپ کردن با همکاران و مشورت با افرادی که مثل من تامل می کنند تنگ شده است. زمانی که مشکلی پیش می آید، نمی توانم با کسی مشورت کنم. من شخصیتی برون گرا دارم و مصاحبت کردن با دیگران برایم بنیانی است. بوسیله همین دلیل هر شب داخل فعالیت های اجتماعی شریک شدن می کنم تا از انزوا دیوانه نشوم.

چه بها درآمد داری؟

انسان زیادی می توانند با فرمان کردن از منزل درآمد خوبی داشته باشند. به عنوان مثال اگر بین ۱۰ تا ۱۲ زمانه داخل روز کار کنند، بدون مرخصی رفتن بعد از سه تا پنج هفته می توانند روزی ۱۰۰ دلار پول درآورد اما این کار زمان بر است. من سه گانه تا پنج سال، سخت فقره کردم تا یک کاربر صنف ای شدم و خودم غم باورم نمی شود که اکنون سالانه ۳۰۰ هزار دلار ازطریق وب سایت Fiverr درآمد دارم.

چگونه سبب ات را حفظ می کنی؟

از اینکه برای خودم کار می کنم و دستور کار ریزی خودم را دارم بسیار بی تابی خورده هستم، اینکه هر زمان از رویا دانا می شوم و هرجایی دلم خواست می روم بوسیله من موجب می دهد. اما علاوه براین برای حفظ کردن انگیزه ام داستان موفقیت دیگران را می خوانم، مجله های آزادکاری را مطالعه می کنم و مطالب وبلاگ های متنوع را می خوانم. اینکه ببینم دیگران چه کارگر ارتکاب می دهند برایم الهام جزء است و به غلام انگیزه ی لول می دهد.

همچنین مجاهدت می کنم هر روز باشگاه بروم و ورزش کنم. من در طول روز متجاوز می نشینم و برایم بنیانی است که از دیدن فیزیکی سلامت باشم. گاهی اوقات سپس از بازی داخل باشگاه، عاطفه می کنم انرژی بیشتری دارم.

خانواده ام نیز نقش پررنگی درون جهت دادن به غلام دارند. من، مادرم و خواهرم هر روز بوسیله هم پیغام می دهیم و تو تک اهداف و چشم اندازهایمان گفتگو می کنیم. ما بدون هیچگاه ظرف و شرطی از هم امان می کنیم، اینکه بدانم یک آویشن دلسوز همیشه هوایم را دارند به من سبب و انرژی می دهد.

معمولا روزهای طرز کار چگونه است؟

غلام بیش مردمان دستور کار ریزی هستم و هر روز زمانه هفت بیدار می شوم. هر روزم را با تجسس ایمیل و پاسخ اعطا کردن بوسیله سوالات آغاز می کنم. هر روز ساعت هشت وب سایت Fiverr را باز می کنم و یک روزگار به سوالات مشتری ها پاسخ می دهم. ساعت ۹ نویسندگی را آغاز می کنم و تا ۱۲:۳۰ ظهر کار می کنم. بعد به باشگاه می روم تا عدد و بدنم اندکی استراحت کنند. روزگار ۱:۳۰ تا حدود ساعت دو نهار می خورم و مکرر تا زمانه حدود ۶ مشغول به فرمان می منحوس.

معمولا طولانی کارهایم را تا این مدت انجام داده ام اما گاهی اوقات تا هشت و ۹ شب هم حکم می کنم. شنبه ها نیز کار می کنم و یکشنبه ها یک یا دو ساعت فرمان می کنم. اینکه آخر هفته کاری ادا ندهم احساس بدی بوسیله غلام می دهد.

بیمه و امور مالی را چگونه مدیریت می کنی؟

خودم شخصا هزینه ی بیمه ی صلح و صفا را پرداخت می کنم و همچنین از یک وکیل مالی بخاطر پس انداز گرداگرد ی بازنشستگی و سرمایه گذاری رایزنی می گیرم.۲- دیپ پتال، بازاریاب دیجیتال

داخل چه زمینه ای فرمان می کنید؟

غلام شرکتی کوشا داخل بن ی بازاریابی به نام Deep