بهره برداری یک نیروگاه گاز طبیعی داخل نیویورک از کارمایه مازاد خویشتن برای حصول بیت کوین

شرکت Greenidge Generation که یک نیروگاه تأمین گاز طبیعی در منطقه ی درسدن نیویورک است اطلاع دادن کرد که توانایی حصول روزمره ۵/۵ بیت کوین را دارد که ارزشی حدود ۵۰ هزاره دلار خواهد داشت. این نیروگاه داخل مساحت ۶ هزاره متر مربع فعالیت می نرم و اخیرا هفت هزار دستگاه استخراج بیت کوین به زیرساخت خویشتن افزوده است. منطقه ی درسدن، یکی از مناطق آمریکا با هزینه ی سرگین بسیار پایین محسوب می شود و گرینیج میل دارد تا ظرفیت تولید خود را از ۱۴ مگاوات کنونی به ۱۰۶ مگاوات برساند.مقاله های مرتبط:نگاهی به تأسیسات ماینینگ بیت کوین در ایسلندشکوفایی مزارع استخراج بیت کوین در خرابه های صنعت شوروی تو سیبری

گرینج که داخل منطقه ی فینگر لیکس نیویورک فعالیت می کند، سازوکار استخراج به سبک behind-the-meter دارد که نیرو را پیش از ادخال به شبکه ی عمومی کاربرد می کند. سازوکار مدرنی که مهندسان در نیروگاه گاز طبیعی متد اندازی کرده اند، نیروی تولیدی را بخاطر استخراج بیت کوین ایده آل می نرم. همان نعوظ که گفته شد درحال مجهز هفت هزاره وسیله استخراج موجود در نیروگاه، ۱۴ مگاوات نیرو حاجت دارند و نیروگاه، توانایی تأمین نیرو تا ۱۰۶ مگاوات را دارد. البته مدیران در این سطر نیاز بوسیله تنخواه گذاری بیشتر دارند و از هر سرمایه گذار بین المللی درون پروژه ی توسعه استقبال می کنند.

مدیران گرینیج علاوه بر بهره برداری از ظرفیت موجود، از شرکای صنعتی و نیروهای شاغل در مناطق دیگر نیویورک هم دستیار می گیرد تا در ناچیز از چهار ماه آینده، فرایندهای استخراج خویشتن را تکمیل بطی ء. از شرکای عملیاتی کنونی می قابلیت به Atlas Holdings اشاره کرد که مدیریت و نظارت پهلو عملیات استخراج را برعهده دارد. انبازی اطلس با گرینیج، محدود به تنخواه گذاری اولین (۶۵ میلیون دلار) و نصب هفت هزاره دستگاه استخراج ازاله. درواقع سرمایه گذاری ها در بخش های دیگر و بهینه سازی ساختار برای استخراج تیمار استفاده شد. زمانی که نیروگاه کنونی تنها از زغال سنگ استفاده می کرد، اطلس تنخواه گذاری ها و همکاری های متعددی ایفا داد تا عملیات بوسیله رخساره کاملا مبتنی پیاده شدن گاز طبیعی دگرگونی کند.

نیروگاه گرینیج درون سال ۲۰۱۷ از ساختار زغال سنگ بوسیله سرگین طبیعی تحول کرد و فعالیت های حصول آن اینک از لحاظ مصرف انرژی، منطقی تر هستند. همین دگرگونی ساختار باعث شد تا سازمان های سر گذاری فضا زیست در نیویورک و نوبت فدرال ایالات متحده، فعالیت نیروگاه را بوسیله رسمیت بشناسند. این فرایند باعث شد تا گرینیج علاوه بر تولید انرژی پاک تر، فرصت های شغلی بیشتری را غم بخاطر افراد محلی مجهز بطی ء.

مدیران گرینیج می دانند که فعالیت شبکه ی بیت کوین به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته ایفا می شود و برای هماهنگی هرچه بیشتر چنین ساختاری، برنامه ریزی های ویژه ای داشته اند. هرچند آن ها امتحان ی چنین نوعی از فعالیت را داشته اند. دیل اروین، مدیرعامل گرینیج درون بیانیه ای حوالی فعالیت های نیروگاه گفت:ما به عنوان یک نیروگاه با تعهد ویژه به پیش نیازها و قوانین حفظ محیط زیست، فعالیت به رخساره ۲۴ ساعته و هفت روز هفته را تو ۳۶۵ روز سال بخشی از DNA خویشتن می دانیم. ما همان اصول را با موفقیت تو فعالیت های استخراجی خود نیز پیاده می کنیم. مشارکت با متخصصان رمزارز باعث شد تا پروژه ای منحصربه فرد را در صنعت پیاده سازی کنیم و برای رشد هرچه بیشتر، خوف خورده هستیم.

استخراج بیت کوین داخل نیروگاه گاز طبیعی، ردپای زیست محیطی آن را تیمار کاهش می دهد

اروین داخل امتداد ی گفتگو های خود گفت که شرکتش برای افزایش کارایی و تولید و همچنین فراهم کردن فرصت های شغل و درآمدزایی آمادگی دارد. آن ها تلاش می کنند تا بخاطر بخت محلی و مدارس و درخت سرو های دولتی غم درآمدزایی کنند. اطلس و گرینیج برای پیاده سازی این اهداف، شرکتی جداگانه و متمرکز بر خدمات اشتراکی طرز اندازی کرده اند.

کوین ژانگ، مدیر زیرمجموعه ی Blockchain Strategies داخل نیروگاه گرینیج عقیده دارد فرایندهای مثل این نیروگاه حجم اضافی برای رشد در آینده دارند. از دیدن او سبک بهره برداری گرینیج از نیرو برای استخراج، سرمایه گذاران را نه تنها از محاسبه درآمد از رمزارز، بلکه از لحاظ سودآوری انرژی نیز وسوسه می کند. ژانگ می گوید فعالیت یک مرکز در صنعت انرژی و هماهنگی هرچه بیشتر فعالیت های رمزارزی آن با قوانین محای و فدرال، یک صعود ممتاز را در صنعت علامت می دهد.

در سال های گذشته، نصیب برداری از گوناگون انرژی گازی بخاطر استخراج بیت کوین، بوسیله راهکاری نیکوترین و کارآمد در صنعتی استخراج تبدیل شده است. تو سال ۲۰۱۹ گزارشی توقع کرد که استخراج بیت کوین حتی می تواند تأثیرات زیست محیطی نیروگاه های انرژی را اندوه کاهش دهد. دراین میان شرکت های محدودی بود دارند که از ظرفیت سرگین طبیعی و گاز مازاد تولیدی، بخاطر اهداف استخراج بیت کوین روزی می برند. شرکتی کانادایی به اشتهار Upstream Data یکی از معدود شرکت های کوشا در این حوزه محسوب می شود که از گاز مازاد برای استخراج بیت کوین روزی می برد. از مشارکت های کوشا دیگر می توان Crusoe Energy Systems را صیت سرما که ترقی ی فناوری اختصاصی را تو اجازه کار دارد. EZ Blockchain هم فعالیت مشابهی دارد و زیرساخت های قابل حمل را برای این مرام ترقی می دهد.

فعالیت نیروگاه گرینیج در حصول بیت کوین به کمک سرگین طبیعی، احتمالا دیگر انبازی های فعال در صنعت را نیز به این کار وسوسه می بطی ء. کسب وکارهایی که کارمایه مازاد یا فضای کم ارزش را برای میزبانی از وسیله های استخراج بیت کوین دارند، با مشاهده ی پیشرفت دیگر فعالان، قطعا بوسیله فعالیت مثل تشجیع می شوند. شرکت های گاز غریزی عموما مازاد انرژی خویشتن را به استفاده کننده های دیگر می فروشند؛ اما در بسیاری از مواقع نیز مجبور به سوزاندن و رها کردن آن تو اتمسفر هستند. درنتیجه استفاده از این مدفوع برای استخراج، علاوه بر تولید ثروت به کاهش تأثیر زیست محیطی نیز می انجامد.بیشتر بخوانید:چگونه می قابلیت از گرما برای ذخیره انرژی تجدیدپذیر استفاده کرد؟صاحبخانه یک موادفروش، تصادفی ۵۸ میلیون دلار بیت کوین او را دور انداختموفقیت دانشمندان در تولید برق از رطوبت هواویروس کرونا معدن کاوی بیت کوین را تو چروک عرشه تأثیر راحتی دادبلاک چین بیت کوین از سرحد ۳۱۵ هزاره تراکنش روزمره گذر کرد