Revolution Slider Error: Slider with alias home-page-1 not found.
Maybe you mean: 'map'

Be Born Again

We are exploore

Consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magn aliqua. Ut eim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex commodo consequat uisas aute irure.

We Offer Daily Tours
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit.
+120 Premium City Tour
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit.
Accessibility Manager
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit.
5 Stars Acommodation
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit.

Pack And Go

Awesome Tours

Guaranteed Quality

Recommended Hotels

هتل بين المللی لاله چابهار در ۱۳ آبان ماه سال ۱۳۸۶ در كنار ساحل زيبای دريای عمان احداث و آخرین بازسازی آن در سال ۱۳۹۷ صورت گرفته است. این هتل چهار ستاره با طراحی و معماری مدرن دارای ۳۸ باب اتاق و سوئیت مجهز به تمامی امکانات رفاهی می‌باشد. موقعیت مکانی مناسب این مجموعه موجب دسترسی آسان به ساحل و لذت بردن از تماشای زیبایی های آن و اسکله بهشتی گردیده است. هتل لاله با امکانات و خدمات ویژه با کادری آموزش دیده در فضایی بسیار دلپذیر اقامتی بیادماندنی را برای شما میهمانان گرامی آرزومند است.
  هتل قصر ایرانشهر فعالیت خود را در سال 1386 آغاز کرد. ساختمان این هتل در دو طبقه بنا شده، فاقد آسانسور است و دارای 26 باب اتاق می باشد. امکانات برخی از اتاق های هتل قصر در سال 1395 به منظور ارائه خدمات مناسب تر بهسازی و تعویض شدند. مهمانان گرامی ضمن اقامت در هتل دو ستاره قصر ایرانشهر می توانند از طبیعت زیبا و مناطق گردشگری این شهرستان مانند قلعه ایرانشهر که با نام قلعه ناصری نیز نامیده می شود، دیدن کنند. علاوه آن بازار روز ایرانشهر که یکی از جاذبه‌های توریستی این شهرستان می باشد نیز در فاصله یک کیلومتری از هتل واقع شده
   تل استقلال زاهدان در حدود سال 1377 در نزدیکی میدان آزادی این شهر بنا شد. این هتل از چهار طبقه تشکیل شده و دارای 80 باب اتاق و سوئیت می باشد. محوطه هتل استقلال، فضایی دلنشین را برای گذراندن اوقات مهمانان گرامی مهیا کرده است. موقعیت مکانی مناسب هتل چهار ستاره استقلال زاهدان، موجب دسترسی سریع به نقاط دیگر شهر شده است.
    هتل آذین چابهار در آذر ماه سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرد. این هتل دارای 22 باب اتاق است که اتاق ها در طبقات همکف تا دوم پراکنده شده اند. هتل آذین در بلوار قدس چابهار واقع است و فاصله حدود 1.5 کیلومتری آن تا دریا، مزیت اقامت در این هتل به شمار می آید. هتل سه ستاره آذین چابهار با برخورداری از پرسنل مهمان نواز، میزبان مهمانان گرامی است.

     Relax and enjoy

     Happy Traveler

     جان اسمیت

     New York, USA

     "

     در تمام کشورهایی که سفر کردم هیچکدام مانند ایران و بخصوص بلوچستان منو شگفت زده نکرده است.

     "

     رز تیلور

     Paris, France

     "

     ایران جزو کشور هایی است که در پس هر کدام از بناهای تاریخی آن تاریخی به وسعت اندیشه مردم این شهر خوابیده است.

     "

     کوین جی سانگ

     china

     "

     تا به امروز مردمی به خون گرمی ایرانی ها ندیدم من که در این کشور احساس توریست بودن بهم دست نداد مانند اینکه در خانه خود هستم.

     "

     اولفت دنیز

     istanbul,turkey

     "

     ایران گستره ای از فرهنگ و تمدن کهن شرق است.

     "

     Explorational Stories

     News and Updates

     آشنایی با سیستان و بلوچستان
     استان سیستان و بلوچستان پس از استان کرمان به عنوان دومین استان پهناور کشور در جنوب شرقی ایران واقع است. این استان با حدود ۱۸۰٬۷۲۶ کیلومتر مربع وسعت کمابیش اندازه کشور سوریه بزرگی دارد و بیش از ۱۱ درصد وسعت ایران را دربرمی‌گیرد. استان سیستان و بلوچستان از دو منطقه متمایز تشکیل گردیده است. منطقه […]
     Read More

     Proud Numbers

     A Fact Of Exploore

     Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

     • 1456 flight in the world

     • 2385 happy customer enjoy jouneys with Explooer

     • 356 best destinational we explore

     • 2345 package tours every year.

     Read more
     Contact us

     Just pack and go! Let leave your travel plan to travel experts!